HaberlerÖne ÇıkanPCPlaystationXbox

WRC 9, Nacon ve KT Racing Tarafından Duyuruldu

0

Ralli oyunları arasında kendisine önemli bir yer edinmiş olan WRC, yeni oyunu ile Sonbahar mevsiminde geri dönüş yapacak. Nacon ve KT Racing, resmi FIA World Rally Championship serisinin yeni üyesi WRC 9 oyununun duyurusunu yaptı.

İlk kez 2001 yılında satışa sunulmuş olan WRC serisi, devam oyunları ile on dokuz yıllık süreçte birçok farklı platformda boy göstermişti. Şimdilik güncel oyun olan WRC 8, geçtiğimiz yılın Eylül ayı içerisinde satışa sunulmuştu.

WRC 9

WRC 9 adıyla duyurulmuş olan sıradaki oyun, 3 Eylül 2020 tarihinde PC (Epic Games Store)PlayStation 4 ve Xbox One, daha sonraki bir tarihte de PlayStation 5Switch ve Xbox Series X için satışa sunulacak. WRC 8 ile büyük beğeni toplayan kariyer modu, geliştirilmiş oynanış mekanikleri, daha çeşitli etkinlikler ve resmi logoları ile WRC, WRC 2, WRC 3 ve Junior WRC’den elliden fazla takım ile yeni oyunda yer alacaklar. Dahası ise bu takımların yıl içindeki durumları güncel olarak WRC 9 oyununa aktarılacak ve bu sayede daha gerçekçi bir deneyim yaşayabileceksiniz.

Bunların yanı sıra Safari RallyRally Japan ve Rally New Zealand ve çevresel olarak tamamıyla yeniden tasarlanmış olan iki diğer ralli de geri dönüş yapacak. Ayrıca WRC tarihine geçmiş klasik yeni arabalar da oyunda bulunacaklar.

Nacon ve KT Racing, yaptıkları duyuruda WRC 10 ve WRC 11 oyunlarını da geliştirip yayınlamak için WRC Promoter ile olan lisans anlaşmasını 2022 yılına kadar uzattıklarının da müjdesini verdiler.

WRC 9 için yayınlanan duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla habere anında ulaşmak, ekibimiz ile iletişime geçmek ve biraz eğlenmek için; Twitter.

İptal edilen Game Developer Conference telafi olarak ağustos ayında yapılacak. Daha fazla ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz.

Hollow Knight – Hikayesi Bölüm 5: Godmaster

ÖNCEKİ YAZI

Resident Evil 3 Remake İçin Ufak Değişiklikler

SONRAKİ YAZI

Bunları da Beğenebilirsin

Yorumlar

YORUM YAZ

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BU KATEGORIDE DAHA FAZLA: Haberler