DiziHaberler

The Mandalorian Severler İçin Sürpriz Haber

0

The Mandalorian dizisinin 2. sezonuyla ilgili çıkan haber bombardımanı, hayranlarını sevindirecek gibi duruyor. Çekimleri biten dizinin kadrosuna sessizce katılan Rosairo Dawson‘ın Ahsoka Tano’yu canlandıracağı onaylandı. Anakin’in padawanı olarak The Clone Wars animasyon serisinde görmüştük. İlk eklendiği zamanlar pek sevilmemiş olan karakter daha sonra izleyicilerin seride en sevdiği karakterlerden biri olmuştu. Halen devam eden The Clone Wars’ın son sezonunda ana karakter olan Ahsoka, Star Wars: Rebels‘te de yan karakter olarak izlemiştik.

The Mandalorian

Yıllardır, Ahsoka karakterini animasyon serilerinin dışında, filmlerde görmek isteyen birçok insan var. Bu kesime cevap olarak mıydı bilmiyoruz fakat Star Wars: The Rise of Skywalker filminde Ahsoka karakterinin sadece sesini duymuştuk.

Çıkan habere göre Dawson bu sezon dizide düzenli bir rolde yer almayacak ve sadece konuya destek olacak bir yan rol alacak. The Mandalorian yapımında nasıl göreceğimiz merek konusu olan Ahsoka’nın Baby Yoda ile bağlantılı olacağı mantıklı teoriler arasında yer alıyor. İnternette gezinen başka bir dedikoduya göre; Ana karakter Din Djarin‘e güce hassas olan Baby Yoda hakkında yardımcı olacak ve Baby Yoda’ya güçleri hakkında rehberlik edecektir. Hatta bize Baby Yoda’nın arka planı hakkında bilgiler bile verebilir. Moff Gideon‘un “Dark Saber”a sahip olduğunu düşünürsek bir ışın kılıcı düellosu görecekmişiz gibi duruyor.

The Mandalorian

İlk sezonunun ve bu haberlerin ardından izleyicileri iyice heyecanlandırmış olan The Mandalorian yapımı umarız ki ilk sezonunun üstünde bir başarı sergileyebilir. Merak içinde Aralık ayında çıkacak 2. sezonu beklemekteyiz.

Daha fazla habere anında ulaşmak, ekibimiz ile iletişime geçmek ve biraz eğlenmek için; Twitter.

Hepimizin ilgisini çekecek bir belgesel vardır. Bu karantina günlerinde sizlere 5 belgesel dizisi seçtik. Yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Gabe Newell, Artifact Hakkında İlk Defa Dürüst Konuştu!

ÖNCEKİ YAZI

GOG ve Itch.io’da Toplamda 50’nin Üzerinde Oyun Ücretsiz

SONRAKİ YAZI

Bunları da Beğenebilirsin

Yorumlar

YORUM YAZ

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BU KATEGORIDE DAHA FAZLA: Dizi