Haberler

Spotify İçin Bağış Özelliği Geliyor

0

Konu rahatça müzik dinlemek olunca aklımıza gelen ilk isim Spotify. Binlerce sanatçıya ve milyonlarca şarkıya ev sahipliği yapan platform, son günlerde barındırdığı Podcast’ler ile de içeriğini oldukça zenginleştirmiş durumda ve dinleyiciye oldukça geniş bir içerik spektrumu sunuyor. Fakat bu haberimiz dinleyiciden çok sanatçıları ve içerik üreticilerini sevindirecek. 

Spotify’a bağış özelliği geliyor. Evet, artık sanatçılar Spotify sayfalarına bağış linki ekleyip kendilerine destek olmamızı isteyebilecekler. Kendilerine dediğimize bakmayın çünkü sistem Twitch ya da diğer platformlardaki bağış sekmeleri gibi olmayacak. Sanatçı isterse kendisi, arkadaşı veya bir hayır işi organizasyonu için para toplayabilecek. Yardım edilecek organizasyonun kendilerine de ait olması gerekmiyor.  

İşin aslında güzel ve samimi tarafı ise Spotify bu paradan kendine herhangi bir pay biçmeyecek. Yani toplanan para direkt olarak amacına hizmet edecek. Firma bu işi tamamen kendi başına yapmıyor. MusiCares, PRS Foundation, ve Help Musicians gibi organizasyonlarla koordine bir şekilde çalışıyorlar. Fakat tüm bağışlar Spotify’ın kendisinden yapılmakta.  

Spotify

Bağış sistemi henüz aktif edilmiş değil fakat sanatçıların başvurabilmesi için şöyle bir sayfa bulunmakta. Tabii sistemin henüz Türkiye’de kullanılabilir olup olmayacağı belli değil.  

Daha fazla habere anında ulaşmak, ekibimiz ile iletişime geçmek ve biraz eğlenmek için; Twitter.
Resident Evil 3 Remake’i hakkındaki haberimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca konu Spotify’dan açlımışken 836 bünyesinde ürettiğimiz Pocast sayfamıza da göz atmayı unutmayın.

Salgın serisi boyunca yurt dışında yaşayan ve korona sebebiyle karantinada kalan insanların hikayelerini dinleyeceğiz. Yaşadıkları ülkeler nasıl bu duruma geldi, hayatları nasıl etkilendi, ilk vaka çıktığında ne düşündüler gibi kilit sorulara yanıt arayıp, karantinada kalmanın nasıl bir duygu olduğunu hep birlikte yaşayacağız. Keyifli dinlemeler.

Resident Evil 3 Remake İçin Ufak Değişiklikler

ÖNCEKİ YAZI

Aaron Paul, Kurt Cobain’i Canlandırmak İstiyor

SONRAKİ YAZI

Bunları da Beğenebilirsin

Yorumlar

YORUM YAZ

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BU KATEGORIDE DAHA FAZLA: Haberler