HaberlerPCPlaystationXbox

Resident Evil 3 Remake İçin Ufak Değişiklikler

0

Resident Evil 2 Remake‘deki zombiler oynayan çoğu kişiyi ölmedikleri için çileden çıkartmışlardır isterseniz kafalarına 1 şarjör mermi boşaltın yine de sizi korkutmak için kalkmaya devam ederler. Daha garip olanı ise zombilerin derileri bıçağınızı kırabiliyor olmasıydı. Ama bu konuda Capcom‘a çok şikayet gitmiş olacak ki Resident Evil 3 Remake oyununda artık bıçaklar kırılmayacak.

Resident Evil 3 Remake

Orijinal Resident Evil 2 oyununda bıçağınızın herhangi bir limiti yoktu ve kırılma gibi bir olasılığı yoktu. Remake’i yaparken Capcom’un bu kırılmama olayını değiştirme kararı aldı. Bunun sebebi ise oyuncuların bıçağı saldırı için kullanıp zombileri biçmek için değil kendini savunmak için en zor zamanlarda bu bıçağı kullanmasını istemeleriydi. Son gelen bilgilere göre ise bu Resident Evil 3 Remake yapılırken tekrardan değişti. Bıçak tekrardan kırılmaz yedek silahınız olacak artık bıçağınız ile istediğiniz kadar zombi kesebileceksiniz.

Resident Evil 3 Remake

Geçtiğimiz günlerde Game Informer‘a konuşan yapımcı Peter Fabiano bıçağı tükenmez yaptıklarını ve sonsuza kadar kullanabileceğimizi söyledi ve devamında ise “Biz hayatta kalma-korku ile uğraşıyoruz ve oyunda her şey tükenebilir. Mermileriniz tükendi. Bitkileriniz bitti. Kullanabileceğiz tüm malzemeler tükendi. Her şeyin tükendiği zaman yanında ne olmasını isterdin? Bıçak. Yönetmen en azından güvenebileceğiniz bir bıçağa sahip olmanızı istedi.”

Geçtiğimiz günlerde demosu yayınlanan oyun 3 Nisan 2020’de satışa çıkacak oyun PS4, Xbox ve Steam platformlarına çıkacak. Demosu oynayan pek çok kişinin beğenisini topladı. Capcom, 2 senedir yaptığı oyunlar ile pek çok kişinin saygısını kazanmış durumda umarız yaptıkları oyunların sürekli üstüne koyarak devam ederler.

Hollow Knight hikayesi ve Godmaster eklentisi hakkındaki düşüncelerinizi bizimle Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bu kadar korku oyunundan sonra tatlı şövalye Hollow Knight hikayemiz için buraya tıklayabilirsiniz.

WRC 9, Nacon ve KT Racing Tarafından Duyuruldu

ÖNCEKİ YAZI

Spotify İçin Bağış Özelliği Geliyor

SONRAKİ YAZI

Bunları da Beğenebilirsin

Yorumlar

YORUM YAZ

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BU KATEGORIDE DAHA FAZLA: Haberler