HaberlerÖne Çıkan

Gabe Newell, Artifact Hakkında İlk Defa Dürüst Konuştu!

0

Valve, en sonunda oyun yapmaya geri döndü. Dota evreninde geçen kart oyunu Artifact çok büyük bir hayal kırıklığı olsa bile Vale ,aynı motivasyonla Half-Life Alyx‘in üzerinde de çalışmayı bitirdi.

Valve‘in ölü doğan oyunu Artifact hakkında IGN‘e konuşan Gabe Newell, hata yaptıklarını itiraf etti. Artifact’in büyük bir hayal kırıklığı olduğunu ve Half-Life: Alyx ile bu durumu düzelteceklerine inancının tam olduğunu da ekledi. Gabe Newell, Artifact’in çöpe atılmasının ardından Half-Life için insanların “Hala büyüsü bozulmamış” demesini hedefliyormuş.

Gabe Newell Artifact

Newell, Artifact’te yaptıkları hatalardan çok fazla ders çıkardıklarını ve Half-Life: Alyx’te daha az ders çıkarmayı hedeflediklerini de belirtti. Tam olarak “Ne yazık ki, başarısızlık başarıdan daha öğretici oluyor, ben bu sefer öğrenmemekten yanayım.” cümlelerini sarf eden Newell, Half-Life serisine olan inancını yineledi.

Bu cevaplar birçok Half-Life sever için ümitlendirici seviyede. Kim bilir belki bu sözlerin içinde daha fazla oyun yatmaktadır.

Bu dönemlerde oyunların başarısını ölçmek için çok fazla değişkene bakmak gerekiyor. Bizlere göre Artifact ne kadar güzel mekaniklere sahip olsa da çok hızlı oyuncu kaybetti ve Valve için istenileni veremedi.

Daha fazla habere anında ulaşmak, ekibimiz ile iletişime geçmek ve biraz eğlenmek için; Twitter.

Hepimizin ilgisini çekecek bir belgesel vardır. Bu karantina günlerinde sizlere 5 belgesel dizisi seçtik. Yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Don’t Starve Together Yeni Karakter Güncellemesi Wendy

ÖNCEKİ YAZI

The Mandalorian Severler İçin Sürpriz Haber

SONRAKİ YAZI

Bunları da Beğenebilirsin

Yorumlar

YORUM YAZ

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BU KATEGORIDE DAHA FAZLA: Haberler